TALENT LA SOPHIA 2011

leden 2011 – začátek projektu
Hudebně talentované děti z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin z celé České republiky a Slovenské republiky již mohou zasílat své přihlášky do projektu.

Možnosti odeslání přihlášky:

  • Vyplnění a odeslání internetové přihlášky
  • Vyplnění v PC a přiložení jako příloha emailu
  • Vyplnění v PC, vytištění a zaslání poštou
  • Vytištění, ruční vyplnění a zaslání poštou

Kontakt:

La Sophia, o.s.
28.pluku 25
101 00 Praha 10
email: info@lasophia.cz

květen 2011 – proběhne 1.výběrové kolo v těchto městech
Praha, Brno, Bratislava, Košice
Přesné termíny regionálních kol budou v nejbližší době upřesněny.

září 2011 – soustředění vybraných finalistů
Vybraní finalisté se zúčastní týdenního soustředění v Praze, kde budou spolupracovat s profesionálními muzikanty, kteří je budou připravovat na 2.kolo soutěže Talent La Sophia. Výuka bude jak individuálního charakteru, tak bude probíhat po menších skupinkách. Program bude obohacen o besedy a setkání s řadou významných uměleckých osobností.

září 2011 – slavnostní finále
Slavnostní finále projektu Talent La Sophia se bude konat v hotelu Ambassador v Praze. Nezávislá mezinárodní porota složená z hudebních odborníků vybere tři nejlepší z každé kategorie, mimo jiné bude udělena cena sympatie či cena poroty. Všichni ocenění získají nejen hodnotné ceny (hudební nástroje apod.), ale především finanční podporu na studium na hudebních konzervatořích a základních uměleckých školách. Dále získají možnost účastnit se koncertů pořádaných občanským sdružením La Sophia, nebo koncertů akcí, na kterých se La Sophia spolupodílí.