TALENT LA SOPHIA 2010

Hudebně talentované děti z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin z celé České republiky a Slovenské republiky mohou zasílat své přihlášky do projektu.

Možnosti odeslání přihlášky:

  • Vyplnění v PC a přiložení jako příloha emailu
  • Vyplnění v PC, vytištění a zaslání poštou
  • Vytištění, ruční vyplnění a zaslání poštou
  • Vyplnění a odeslání internetové přihlášky

Kontakt:
La Sophia, o.s.
28. pluku 25
101 00 Praha 10
e-mail: info@lasophia.cz

Březen / duben 2010 – proběhne 1. výběrové kolo v těchto městech

Česká republika – Praha 16. 4., Brno 14.3., Most 11. 4., Plzeň 18. 4.
Slovenská republika – Bratislava 20. 3., Bojnice 21. 3.

Uzávěrka přihlášek je vždy 7 dní před konáním regionálního kola v jednotlivých městech.

Květen 2010 – soustředění vybraných finalistů

Vybrané děti – finalisté, budou pozváni na týdenní soustředění, pořádané v Praze, kde s nimi budou pracovat profesionální odborníci a budou se připravovat na 2. kolo soutěže Talent La Sophia. Během týdne se mimo jiné seznámí formou besed a zajímavých setkání s řadou uměleckých osobností. Externí pedagogové budou systematicky pracovat s dětmi a rozvíjet jejich nadání. Výuka s dětmi bude jak individuálního charakteru, tak i po menších skupinkách.

Květen 2010 – slavnostní finále Talent La Sophia

Slavnostní finále Talent La Sophia 2010 se bude konat v Praze v hotelu AMBASSADOR. Ke stávající odborné komisi bude přizvána nezávislá mezinárodní porota opět složená z hudebních odborníků. Během slavnostního večera porota vybere v každé kategorii tři nejlepší děti, mimo jiné bude udělena cena sympatie. Všichni ocenění získají nejen hodnotné ceny, /jazykové studijní pobyty v zahraničí, MP3 přehrávače, … /, ale budou mít možnost se představit na 3. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu La Sophia a navíc vystoupí na všech koncertech, na kterých se bude spolupodílet La Sophia o.s..