HUDEBNÍ FESTIVAL 2010

Datum: 26. června 2010
Čas: 11.00 – 22.00
Místo: Praha, Ladronka

Chcete prožít den plný hudby, tance a nekončící zábavy? V tom případě nesmíte chybět na 3. ročníku mezinárodního hudebního Festivalu La Sophia, který se koná 26. června v Praze na Ladronce. Čeká vás celodenní program pro děti spojený s autogramiádami herců a zpěváků, užít si můžete facepainting, výrobu předmětů z moosgummi a formovacích hmot, skákací hrad, nafukovací horolezeckou stěnu, dětské hřiště či stolní fotbal. Návštěvníci se navíc budou moci podívat na ukázky první pomoci od Zdravotnické záchranné služby. To ale zdaleka není všechno.

Těšit se můžete i na finalisty Talentu La Sophia, Yvettu Blanarovičovou a Band, Moniku Absolonovou, Gipsy.cz, Radima Hladíka a Blue Effect, Jána Bendiga, Markétu Konvičkovou, Moniku Bagárovou, Oskara Rózsu, Jiřího Zonygu, divadélko Romaneto, Diamond Cats a další. Provázet bude moderátor Vlasta Korec.

Pro děti z dětských domovů a jejich doprovod (tj. vychovatele) bude zajištěno zdarma občerstvení a doprava do Prahy prostřednictvím Českých drah (v případě zájmu kontaktujte tajemnici Občanského sdružení La Sophia Vlaďku Wienerovou: 773 966 665).

Kromě hudebních zážitků se děti mohou těšit na celodenní zábavný program v podobě besed, soutěží, autogramiád herců a zpěváků, umělecké dílny a další.

Program dne:

11.30 – 17.00 Doprovodný program pro děti

  • skákací hrad, horolezecká stěna, soutěžrychlákoloběžka, Bungee running, atrakce Shoď ho, Sumo ring
  • kreativní dětský svět – výroba sádrových odlitků, které si děti barevně upraví dle připravených vzorůči vlastní

fantazie, face painting, v němž profesionální kreativci namalují vzory dle přání děti na jejich obličej

15.00 – 18.00 Pohádkový stan

  • besedy s filmovými pohádkovými bytostmi
  • děti si můžou formou besedy popovídat s herci, kteří ztvárnili jejich oblíbené pohádkové postavy
  • autogramiády herců

17.00 – 22.00 Vystoupení hudebních kapel

La Sophia, o.s. chce tak jako každý rok oslavit spolu s dětmi dne 26. června 2010 poslední víkend školního roku. Celá Ladronka ožije v tento den hudbou, tancem, soutěžemi a zábavou.