NOVINKY

FOTBAL – PRAHA 14.6.2017

26 Jun 2017

LA SOPHIA o.p.s. – ZAHÁJENÍ 9. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE TALENT LA SOPHIA

OBECNĚ PROSPĚŠNÁ SPOLEČNOST LA SOPHIA YVETTY BLANAROVIČOVÉ ZAHÁJILA JIŽ 9. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ A SPORTOVNÍ SOUTĚŽE PRO MIMOŘÁDNĚ TALENTOVANÉ DĚTI Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ A SOCIÁLNĚ ZNEVÝHODNĚNÝCH RODIN Z CELÉ ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY.

Primární cílovou skupinou jsou děti vyrůstající v ústavní péči, děti v pěstounských rodinách a děti ze sociálně znevýhodněných rodin ve věku od 7 do 18 let z celé České a Slovenské republiky, které soutěží v oboru hra na hudební nástroj nebo zpěv a sportovně nadané děti ve věku 7 až 16 let, které budou vybrány profesionálními sportovci, v tomto roce opět se specializací na fotbal.

Dne 14.6.2017 uspořádala LA SOPHIA o.p.s. výběrové kolo pro sportovně talentované děti v PRAZE – v tréninkovém centru mládeže na Strahově. Casting začal ve 12:00 hod.

Výkony dětí hodnotili naši ambasadoři:

Tomáš Ujfaluši – býv. fotbalový reprezentant

Václav Černý – trenér reprezentace U16

Stanislav Vlček – vedoucí A Teamu SK Slavia Praha

a YVETTA BLANAROVIČOVÁ – ředitelka a zakladatelka LA SOPHIA o.p.s. – herečka a zpěvačka

Všechny děti byly moc šikovné a snažily se ze sebe vydat maximum. Na akademii odjedou však jen Ti nejlepší z nich.

TEAM LA SOPHIA v čele s Yvettou Blanarovičovou se bude těšit na všechny nadané mladé fotbalisty, kteří byli vybráni na tomto výběrovém kole a pojedou na letní akademii Talent La Sophia 2017 do Benešova u Prahy ve dnech 8.- 16.7.2017 !!

Více info najdete na www.lasophia.cz – kde najdete také rozsáhlé fotogalerie ze všech akcí včetně Letní akademie Talent La Sophia 2017.